Sõltuvusprogramm „Sõltuvusest vabaks“

Tähelepanu! Muudatus programmi algusajas! Esimene kohtumine leiab aset 12. aprillil!

AJK Kliinikus alustab sel kevadel programm “Sõltuvusest vabaks”, mis on loodud inimestele, kellel on raskusi sõltuvushäirest vabanemise teel.

Programmi eesmärk on aidata  alkoholi- või uimastisõltuvust kaardistada ja kontrolli alla saada ning programmi käigus motiveeritakse inimesi muutusi tekitama. Programmis õpitakse ära tundma sõltuvusainete tarvitamise riskiga seotud olukordi, neid vältima ja reageerima neile olukordadele uuel viisil. Osaleja oskab ennetada täielikku tagasilangust, tal on arusaam sõltuvusainete negatiivsetest külgedest, oma sõltuvuskäitumise mustrist ja funktsioonist. Oluline roll on ka grupi toetusel ja kogemuste jagamisel.

  • Programm koosneb 8 grupikohtumisest.
  • Kohtumised leiavad aset: 12. aprill, 19. aprill, 3. mai, 17. mai, 31. mai, 7. juuni, 14. juuni, 28. juuni AJK Kliiniku koolitusruumis (Vaksali 17a 3. korrus) või veebis. Toimumisaeg 17.00-20.00. (Kui on soov osaleda programmis, kuid antud kellaajad ebasobivad, on võimalus piisava huviliste arvu korral, avada ka päevane grupp. Palume soovist teada anda!)
  • Osalejate arv on piiratud. Rühma suurus 12-15 osalejat.
  • Programmis osalemise hind: 160.- (Küsi järgi, kas sõltuvusprogrammis “Sõltuvusest vabaks” osalemist on võimalik lülitada rehabilitatsiooniprogrammi või projekti “Kainem ja tervem Eesti”)
  • Programmi läbiviija on Jana Laanemets. Jana on töötanud täiskasvanute koolitajana ja erinevate gruppide juhendajana 2010. aastast. Lisaks on Jana kogemusnõustaja ja kogemusnõustajate koolitaja.
  • Programmis osalemiseks on vaja eelregistreerida telefoni teel või täita registreerimisvorm SIIN
  • Täpsem info ja kontakt: AJK Kliinik telefon 57 49 39 60; info@ajk-kliinik.ee

Oled lahkesti oodatud!